Wirtualny MOK

Warsztaty świąteczne

Serdecznie zapraszamy na warsztaty bożonarodzeniowe online. Do wyboru techniki tradycyjne oraz współczesne dizajnerskie, w duchu DIY i zero waste, z użyciem materiałów naturalnych i surowców wtórnych.

Na warsztatach stworzycie wyjątkowe dekoracje oraz prezenty świąteczne dla najbliższych. Nie musicie szukać materiałów w sklepach plastycznych, odbieracie je w jednym miejscu – U NAS,  wszystko co będzie potrzebne do zajęć spakujemy dla Was! Płacicie tylko za materiały!

Zapraszamy!

Jak wziąć udział?

  1. Zapisujecie się przez naszą stronę, dokonujecie płatności, otrzymujecie potwierdzenie na maila,
  2. Z potwierdzeniem przychodzicie do naszego sekretariatu od pn. do pt. w godz. 9.00 – 17.00, odbieracie zestaw ze wszystkimi potrzebnymi materiałami.
  3. Otrzymujecie link do filmu instruktażowego i….DZIAŁACIE!
  4. Odbiór materiałów i filmy będą dostępne od 4 grudnia.

Proste, prawda?

Tematy :

1. Choinka 3D na podstawce:

Na zajęciach stworzycie choinkę przestrzenną z pasków filcowych. Pokażemy Wam jak w prosty sposób stworzyć wyjątkowe drzewko oraz zdradzimy Wam oryginalny sposób na podstawkę do niego. Na końcu dodamy troszkę świecidełek i nasza choinka będzie gotowa!

cena: 10 zł

2.Eko wianek pachnący świętami:

Podczas tych zajęć zrobimy wianek wykorzystując maksymalnie naturalne materiały, podstawą będzie okrąg ze słomy, nie zabraknie pomarańczy, goździków i cynamonu. Na tych warsztatach bardzo mocno poczujecie zapach świąt!

cena 10 zł

3. Bombka z zimowym pejzażem:

W czasie tego warsztatu nauczycie się jak w tradycyjny sposób namalować zimowy pejzaż, całość wykonacie na bombce akrylowej, a wykończeniem będą delikatne brokaty i kryształki.

cena 10 zł

0,00 zł